You are currently viewing BUDMAT STEEL (dawniej BIMERG) zaprasza na Targi w Dusseldorfie!

W dniach 20-24 czerwca zapraszamy do Dusseldorfu na Targi Tube, największą międzynarodową imprezę targową naszej branży.

Nas, wiodącego producenta, eksperta w przetwórstwie stali, nie może tam nie być. Chcemy Państwa, naszych klientów, bliżej poznać i zaprezentować naszą ofertę, dlatego już dziś gorąco zachęcamy do odwiedzenia targów i zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią najlepsze stalowe rozwiązania. A wszystko z najlepszej jakości skandynawskiej i niemieckiej stali w szerokiej gamie produktowej – kształtowniki zamknięte formowane na zimno o przekroju kwadratowym, prostokątnym i okrągłym, blachy gorącowalcowane, zimnowalcowane i ocynkowane dostępne w arkuszach, taśmach i formatkach. Zaprezentujemy też profile do bram i ogrodzeń.

Podczas pięciu dni targowych w dn. 20-24 czerwca nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji, pokażą zalety i korzyści, za które szczególnie cenią nas klienci. Jakość, innowacyjne rozwiązania i najwyższa dbałość o detale to nasz znak rozpoznawczy.

Spotkania targowe to poza okazją do poznania produktów na żywo, również niewątpliwa szansa do nawiązania kontaktów i relacji biznesowych, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

Czekamy na Państwa – 20-24 czerwca 2022 r., Targi Tube w Dusseldorfie, stoisko C38 w hali 3.

Do zobaczenia!