You are currently viewing Budmat Steel partnerem XX Kongresu Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych

W dn. 10 października w Józefowie pod Warszawą odbędzie się jubileuszowy XX Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, którego Budmat Steel jest głównym sponsorem.

Coroczne spotkanie najważniejszych firm w branży od początku cieszy się uznaniem środowiska budownictwa stalowego, zyskując rokrocznie na znaczeniu, z uwagi na  podejmowane aktualne i ważne tematy kluczowe dla rozwoju transformacji energetycznej, która staje się priorytetem w obliczu wyzwań współczesnego świata.

Tegoroczna edycja Kongresu zapowiada się niezwykle ciekawie. Nasi przedstawiciele wezmą udział w dyskusjach i panelach na temat wyzwań oraz przyszłości branży konstrukcji stalowych w kontekście zmieniającego się krajobrazu energetycznego.

Warto podkreślić, że wśród prelegentów merytorycznej części Kongresu znajdą się także przedstawiciele międzynarodowych organizacji branżowych i największych firm sektora budownictwa stalowego w Polsce. To zawsze doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów. Gościem Specjalnym 20. Kongresu PIKS będzie profesor Marek Belka — ekonomista i polityk, Prezes Rady Ministrów w latach 2004–2005.

Wszystkich gości Kongresu zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, a pozostałych zainteresowanych do śledzenia relacji z wydarzenia w mediach społecznościowych.